Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για οργάνωση εκπαιδευτικής επίσκεψης 18_12_2012

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ,                                           Λάρδος,        5-12-2012
       ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ                                                      Αρ. Πρωτ.:           122
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ & Β/ΘΜΙΑΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
Δ/ΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Ν. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
6/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ
Ταχ. Δ/νση :  Λάρδος
Ταχ. Κώδ. :  85107
Πληροφορίες :  Κωνσταντίνος Β. Σαχινίδης
Τηλέφωνο/ΦΑΞ :  2244044377

ΘΕΜΑ: «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για οργάνωση διδακτικής εκδρομής των τάξεων Ε1, Ε2 & ΣΤ του σχολείου»

Το Δημοτικό Σχολείο Λάρδου Ρόδου προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς τουριστικά γραφεία που διαθέτουν πούλμαν, με υποβολή σφραγισμένων προσφορών, για την πραγματοποίηση ημερήσιας διδακτικής εκδρομής των μαθητών των τάξεων Ε1, Ε2 & ΣΤ του Σχολείου στις 18 - 12 - 2012, ημέρα Τρίτη με το εξής δρομολόγιο:

Λάρδος ? Αρχάγγελος (Συνεταιριστικό ελαιοτριβείο) - Κολύμβια (Μονή Παραμυθιάς & ΚΑΦΚΑ) - Λάρδος

Αριθμός μαθητών και συνοδών: περίπου 50               Πούλμαν: 1

Ώρα αναχώρησης :     08:10         Ώρα επιστροφής : 12:25

Τα λεωφορεία θα πρέπει να διαθέτουν τις προβλεπόμενες από την κείμενη νομοθεσία προδιαγραφές (ελεγμένα από ΚΤΕΟ, έγγραφα καταλληλότητας των οχημάτων, επαγγελματική άδεια οδήγησης, ελαστικά σε άριστη κατάσταση, πλήρως κλιματιζόμενα κ.λ.π.) καθώς και να πληρούν όλες τις προϋποθέσεις ασφαλείας για μετακίνηση μαθητών ( ζώνες ασφαλείας, έμπειροι οδηγοί κ.λ.π.).

Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική τιμή με ΦΠΑ και θα επιβαρυνθεί με κρατήσεις υπέρ ΜΤΠΥ 3,072% επί του καθαρού ποσού.

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν σε κλειστούς φακέλους, από 12 ? 12 - 2012 έως 14 ? 12 - 2012 και ώρα 11:00 π.μ. στο γραφείο του Διευθυντή του σχολείου.

Τηλέφωνα επικοινωνίας :  2244044377, 6972218732

Κωνσταντίνος Β. Σαχινίδης